DATABÁZA  O SENIOROCH

Odborný portál s množstvom textov pre inštitúcie starajúce sa o seniorov obsahuje odborné texty, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v sociálnej, právnej oblasti, ošetrovateľstve a riadení organizácie.

Staňte sa jedným zo spokojných zákazníkov odborného portálu!

Viac informácií

O SENIOROCH

 • Prevádzka zariadenia pre seniorov
  - vedenie ľudí a komunikácia
  - pracovné právo, BOZP, účtovníctvo, dane, verejné obstarávenie
 • Starostlivosť o seniorov
  - ošetrovateľské štandardy
  - aktivizačné programy
  - choroby staroby, zdravotnícke pomôcky a zdravá výživa pre seniorov
 • Právo
  - legislatívne zmeny, dôchodky, editovateľné formuláre a žiadosti 
  - komentár k ustanoveniam zákona o DPH a Zákonníka práce
Viac informácií
image01

NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY K PREDPLATNÉMU

 • Bezplatný odpovedný servis
 • Videosemináre 
Viac informácií
image01

O tomto produkte


Ak chcete zistiť o on-line knižnici O senioroch profi viac, rozkliknite si nižšie umiestnené odkazy, kde sú jej vlastnosti vysvetlené podrobnejšie.

 • O senioroch profi

  Odborný portál O senioroch prináša aktuálne, zaručené a overené informácie, ktoré sú potrebné k vedeniu seniorského či ošetrovateľského domu. Obsahuje informácie týkajúce sa zdravia, financovania a komunikácie s klientom. Viac ako 2700 článkov v slovenskom a českom jazyku zabezpečujú kvalitu odborného portálu. 

 • Obsah

  Manažment

  - Financovanie

  - Dane 

  - Účtovníctvo

  - Pracovné právo

  - BOZP a PO

  - Verejné obstarávanie

   

  Zdravie

  - Choroby staroby

  - Starostlivosť o seniorov

  - Ošetrovateľstvo

  - Ergoterapia

   

  Klienti

  - Dôchodky

  - Komunikácia s pacientom

   

 • Funkcie

  V online databáze  portálu O senioroch je možné dokumenty triediť podľa nasledujúcich kriterií:

  Podľa TEMATICKEJ OBLASTI

  Buď si vyberiete požadovanú tému podľa výberu alebo po zadaní pojmu do vyhľadávača a vyhľadaní výsledkov zredukujete ich počet tým, že určíte, z akého uhlu pohľadu budete danú problematiku riešiť

  Podľa TYPU DOKUMENTU

  Online databáza portálu O senioroch je rozmanitá typom svojich dokumentov - nájdete tu množstvo klasických článkov, aktualít, vzorov, príkladov z praxe, právnych predpisov atď. Pre inšpiráciu poskytujeme aj riešené otázky našich čitateľov, ktoré zodpovedali skúsení a renomovaní autori, a vďaka ktorým sa môžete vyvarovať chybám a pochybnostiam.

   Podľa AKTUÁLNOSTI

  • Garancia

  Informácie vo všetkých textoch sú priebežne aktualizované podľa legislatívneho vývoja za podpory početného autorského kolektívu tvoreného odborníkmi z praxe. Takto overené články sú označené logom .

  • Archív

  O senioroch ďalej ponúka aj bohatý archív článkov. Pri týchto článkoch bola garantovaná aktuálnosť k dátumu vydania, ale nie sú aktualizované na základe neskorších legislatívnych zmien. Môžete ich využiť napr. pri prípadných kontrolách. Tieto články sú označené logom Archív.

   Platné v období

  O senioroch dokáže vyhľadávať dokumenty platné pre jednotlivé časové obdobia. Túto funkciu využijete hlavne pri spätnej kontrole účtovníctva, kedy potrebujete vedieť aktuálne informácie ku staršiemu dátumu.  

  Môj obsah

  V tejto sekcii nájdete otázky, ktoré ste odoslali prostredníctvom stránky O senioroch.

  Mne dostupné

  Pokiaľ kliknete na tento filter, budete se pohybovať vo svojom module O senioroch a žiadny článok z inej verzie Vás nebude pri práci rušiť.

 • Služby
  • Bezplatný odpovedný servis

  Ak natrafíte na problém, na ktorý ste nenašli cez intuitívne vyhľadávanie odpoveď, je Vám k dispozícii bezplatný odpovedný servis. Stačí napísať otázku a písomnú odpoveď od odborníka získate najneskôr do 14 dní.

  • Videosemináre

  Celoživotné vzdelávanie je v dnešnej dobe veľmi žiadúce a človek tým získava nové možnosti na pracovnom trhu. Online vzdelávanie Vám ušetrí čas aj peniaze a na videá zo seminárov sa môžete kedykoľvek neskôr pozrieť. Online semináre vždy vedie odborník na danú problematiku.

 • Referencie zákazníkov

  "Odborný portál sme zakúpili pre náš seniorský dom. Zatiaľ sme s jeho obsahom spokojní. Využívajú ho predovšetkým pracovníčky mzdového a účtovného oddelenia, a taktiež naše ošetrovateľky."
  Jozef B., Trnava

  "Čo sa týka obsahu portálu, v našom zariadení pre seniorov oceňujeme najmä legislatívne novinky, právne predpisy, videá a články týkajúce sa starostlivosti o starších ľudí."
  Lucia T., Žilina

  "Portál mám zatiaľ iba veľmi krátko, ale ako veľké plus považujem kvalitný odpovedný servis." 
  Emília N., Bratislava

Aký modul vybrať?

Prehľad modulov


* Ceny sú uvedené bez DPH v platnej výške

Želáte si kontaktovať nás?


Input:

Mám záujem:

Bezplatné testovanie tohto portálu nie je možné.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár, čo najskôr Vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia multilicencie, testovania či zodpovedania Vašej otázky:

Multilicencia

Na získanie možnosti bezplatného testovania je nutné vyplniť správne kontaktný telefón a Váš email.

Na Vami uvedený telefón Vás budeme kontaktovať najneskôr do druhého pracovného dňa, aby sme s Vami dohodli Vami preferovaný termín začiatku testovania ako aj Vami vybraný modul, ktorý chcete otestovať.

Na Vami uvedený email Vám potom pošleme vygenerované prístupové testovacie prístupy. 

Bez overenia správnosti Vášho telefónu a emailu teda nie je možné požadované testovanie poskytnúť. Ďakujeme za pochopenie.

Napíšte Vašu otázku
Vaše údaje